Už to fičí aneb kampaň na vydání knihy je v plném proudu!

Drazí a milí, přátelé i nepřátelé, JE TO TADY!

Tramtadadá dává se na vědomí, že byl spuštěn projekt na podporu vydání mojí knihy PŘÍBĚHY ŽIVOTNÍCH PATÁLIÍ!

Byla to jízda už doposud, všechno to psaní, přepisování, korektury, nekonečné kola úprav a editací… Všechny ty up & downs, všechny ty  boje s mými vnitřními sabotéry, kteří se na mě domluvili a v pravidelných intervalech na mě útočili všichni najednou…. co to děláš, to je blbost, vzdej to… trvá to dlouho, je to nekonečný, to se ti nikdy nepovede… nikoho to nebude zajímat, bude to trapas, propadák… proč to děláš, co tím chceš komu dokazovat, nikdy se ti nepodaří mít to fakt dobrý a na úrovni…

Ano ano, všichni tihle „kámoši“ tady byli celý ten rok a půl se mnou…

Ale víte co? Já se nedala! 🙂 A poslala jsem je vždycky dřív nebo později tam, kam patří… do záchodové mísy:)

Protože to by nebylo, abych já, která se považuju na experta na životní patálie a na vylézání ze zdánlivě nevylezitelných děr a propastí, to nakonec vzdala. To ani náhodou!

A tak je to tady, kniha, která vznikla na popud pilotů Jordanian Airlines při mém zpátečním letu z Asie do Evropy před  víc jak šesti lety. A je na co se těšit.

V knize najdete Himaláje i silné motorky, Dalajlámu i tajfuny. Najdete v ní moře, cizineckou policii i vyhoštění z Vietnamu, lezení i horolezení, drama v šesti tisících, salam alajkum i šílenou cestu ozbrojenou konfliktní částí v Kašmíru, divoké párty a opojné koktejly ve Vietnamu. Je toho hodně. Především je v ní ale obsaženo odhodlání pokračovat a jít dál, nehledě na to, jak velká facka od života přijde. Jestli vás nenabije tohle, tak už nic. Na to vemte jed.

Prosím sdílejte, lajkujte, komentujte, šiřte dál, mluvte o tom doma, ve škole, v práci, kdekoliv, především ale KLIKEJTE objednávky a vybírejte odměny, díky kterým pak budu moct knihu konečně zanést do tiskárny, abych vám ji poslala nebo předala na živo a abychom mohli tuhle neskutečnou energii a inspiraci šířit do celého světa!

A já už teď předem děkuji všem těm, kteří jste mi fandili, kteří jste mě během všech těch příprav podrželi a kteří mě podpoříte!

Takže here we go, jdeme na to!

https://www.hithit.com/cs/project/7898/pribehy-zivotnich-patalii

Kristina Škrabalová
Jsem life coach, bývalá právnička a himálajská horolezkyně, která ví, kolik úsilí stojí za zdoláváním životních překážek i kolik radosti je pak spojeno s jejich překonáním. A proto chci lidem ukázat, že z každé louže se dá vyplavat a z každé propasti se dá vylézt. Jen to chce uvěřit tomu a nevzdat to. Autorka knihy Příběhy životních patálii Více se o mě můžete dočíst zde: >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů