Kniha Příběhy životních patálií

Rozchody, nehody, tajfuny, Dalajlámové, přepadení... tahle kniha je o tom, že z každé louže se dá vyplavat a z každé propasti vylézt, jen to chce uvěřit tomu a nevzdat to.

Tohle je kniha, která mapuje padání na kolena a postupné zvedání se zpátky. Kniha, která popisuje ztracené naděje i nalezené nové obzory. Především ale kniha, která vypráví PŘÍBĚH PLNÝ INSPIRACE o tom, že stojí za to to nevzdat. A že i po divoké bouři zase přijde krásné slunečné ráno.

V knize najdete Himalájesilné motorky, tajfunyDalajlámu. Najdete v ní moře, cizineckou policii i vyhoštění z Vietnamu, lezení i horolezení, drama v šesti tisících, salam alajkum v Kašmíru i koktejly v Thajsku. Je toho hodně. Především v ní ale najdete odhodlání nevzdávat se, zvednout se a jít dál nehledě na to, jak velká facka od života přijde.

A JESTLI VÁS NENABIJE TOHLE, TAK UŽ NIC. NA TO VEMTE JED!

Proč byste si měli knížku chtít přečíst?

  • Protože tahle kniha vám DOLIJE KREV DO ŽIL a postaví vás na nohy jako ostré indické kari.
  • Protože zjistíte, že i když se může zdát, že všemu je konec a nic už v životě nemá smysl, STOJÍ ZA TO SE NEVZDAT.
  • Protože pochopíte, že z každé louže se dá vyplavat a Z KAŽDÉ PROPASTI VYLÉZT.
  • Protože tenhle příběh vám zaručeně ZVEDNE NÁLADU a místy se budete smát, až se budete za břicho popadat.
  • Především však načerpáte INSPIRACI, MOTIVACI a ODHODLÁNÍ pro svoji vlastní cestu.

Jak to vůbec celé začalo?

Před více jak sedmi lety se mi zhroutil svět (teda pokud to vezmeme z mojí tehdejší perspektivy). Po vražedném pracovním tempu jsem byla de facto v poločase rozpadu, na pokraji vyhoření a jako třešnička na dortu se mi tehdy rozpadl můj dlouholetý vztah s tím, kdo měl být podle všeho otcem mých budoucích dětí. No a já to neustála a skončila na sedačce u terapeuta.

Ehm, to je celkem dobrý úvod, že? :)

A takhle jednou mezi tím, co jsem se zrovna hroutila u své terapeutky, mi zazvonil telefon. Zvedla jsem to a na druhé straně se ozvala Eva, moje dobrá kamarádka, která tehdy už nějakou dobu žila ve Vietnamu. 

"Vy jste se rozešli? Fakt??? No teda... A co teď budeš dělat? Nevíš? Hmmm... Tak přijeď do Vietnamu, tady se ti bude líbit, uvidíš!"

Aha, no to je vážně skvělý nápad. Ne, děkuju. Tohle je asi tak praktická rada, jakože dolij do benzínu naftu. Díky, ale tohle neklapne.

Moje terapeutka to ale viděla jinak. Prý ať jedu. Že mě to vytrhne z mého porozchodového deliria. A prý že jestli mi nepomůže Vietnam, TAK UŽ NIC... 

Jste se všichni zbláznili? VIETNAM?!? Co tam jako budu dělat....? A kde to vůbec přesně je?

No a takhle se to celé rozjelo. Ani ne po dvou měsících od onoho telefonátu jsem  seděla v letadle směr Hanoj. Netušila jsem, na jak dlouho tam letím. Ani co tam budu dělat. A to je dobře. Protože kdybych to věděla předem, asi do letadla nenastoupím. :)

Přišel Vietnam, přišel Laos, přišlo Thajsko, přišly Himaláje, přišel Kašmír... Přišlo toho opravdu hodně.

A já se v Asii zabydlela na mnohem déle, než bych si kdy představila...

Objednejte si knihu

teď hned!

Znáte motto, co můžeš udělat teď, neodkládej na později? 

Tak přesně tohle je ten okamžik. Jestli hledáte inspiraci, jestli sbíráte odvahu pro zásadní životní rozhodnutí, jestli potřebujete dobít baterky, jestli chcete zjistit, jaké je to od základu změnit svůj život a vzít jej plně do svých rukou... tak NEMÁTE PROČ VÁHAT.

Kniha stojí 299,- Kč + poštovné a balné.

Pojďte do toho. Protože tahle knížka vás může inspirovat k něčemu opravdu velkému!

Cesta ke knize Příběhy životních patálií

V rámci našeho pravidelného vysílání mě kolega Honza Klapsia vyzpovídal ohledně toho, jak vlastně nápad napsat knihu přišel a PROČ vůbec jsem se knihu rozhodla napsat. Podívejte se na to a zjistíte, o čem kniha je, co mě k ní přivedlo a hlavně jaká taková cesta za vlastním snem vůbec je. 

Děkuju moc za vaše ohlasy! Tady jsou některé z nich:

Za svůj život jsem přečetla jen 4 knihy a tahle mě teda dostala tak, že jsem ji nemohla odložit a nic jiného dělat. Je fantastická! Jen škoda, že se tam toho nevešlo více, ale už se aspoň můžu těšit na další díl!
Kristina Mičková
Wooow! To je teda příběh! Musel jsem si při čtení násilně udělat pauzu, aby mi něco zbylo i na další den. A hlavně nechápu odkud Kristino bereš všechna ta barvitá synonyma a přirovnání? Je to fakt skvělé čtení!
Artur Kowalczyk
Teda, čtu to a prožívám u toho sto divokých emocí. Tys to fakt všechno žila!!! A tys to zvládla! A přežila! Neuvěřitelné! Jsi fakt totální freestyler. Úžasné čtení!
Jana Matýsková
Já si nemůžu pomoct, prožila jsem při čtení zvědavost, husí kůži totálně na celém těle, chechtala se všem těm srandovním obratům a trefným popisům situací, cestovala po všech těch místech s tebou. Strašně mě to bavilo, je to úplně boží!
Valérie Tošerová
Kniha mě fakt moc bavila, přečteno jedním dechem! Je to napsané stylem, jako by Kristina seděla vedle vás a u kafe vám vyprávěla všechny ty historky, u kterých se budete děsně smát, "čumět" a někdy koukat s otevřenou pusou, co to všechno do pr... zažila. Parádní inspirace!!!
Barbara Szpyrcová
Toto je kniha, ktorá sa nečíta len raz. Poznáš to - ako filmy, ktoré môžeš pozerať dokola a stále ťa bavia. Tak presne je to s tvojou knihou. Priznám sa, že som sa najviac tešila na cestopisné časti, ale napokon tie, v ktorých popisuješ svoje pocity a "aha momenty", ma nakoniec bavili rovnako a miestami dokonca ešte viac. V mnohých emóciách som sa našla a musím povedať, že som vďaka tvojim opisom niektoré konečne pochopila... Si nesmierne inšpiratívna žena, Kristi. Ďakujem. A ten tvoj humor som si zamilovala!
Zuzana Pogranová

O co tady vůbec jde, šéfe?

Aneb proč jsem knihu napsala?

Protože věřím, že čím více lidí se naučí nevzdávat se v krizových situacích, tím bude svět kolem nás lepším místem. A já k tomu chci přispět inspirací a svým příběhem.

Protože ten je celý o tom, jaké dárky z prostoru mohou přijít, pokud se člověk nevzdá. 

Takže HURÁÁÁÁ, POJĎME DO TOHO!

Neradi kupujete zajíce v pytli?

Chápu, já taky. Proto mám tady pro vás malou ukázku obsahu, abyste věděli, co vás čeká, když si knihu koupíte. Texty v pracovním provedení si prohlédněte TADY.