Pátek, pátek, všech kampaní svátek!

Je tu pátek. Pátek, páááátek! Nejoblíbenější den v týdnu devadesíti devíti procent lidstva žijícího v západním světě.

Tohle  vymezení používám schválně, protože mimo západní svět je lidem úplně jedno, který den v týdnu je, protože za a) nepracujou vůbec, neb prostředí, ve kterém žijou, jim bohužel žádné pracovní možnosti nedává, anebo za b) pracujou nonstop, protože jejich prostředí jim bohužel žádné pracovní volno vůbec neumožní.

(Proto chvála našemu západnímu světu, který nám tuhle možnost „pátků“ vůbec dává!)

No ale zpátky k věci, je tady pátek a taky pátý den téhle kampaně. A je to teda jízda. Jako na housenkové dráze (nebo možná spíš na nějakém mega boosteru nebo kladivu:). Háže to se mnou jako v urychlovači částic, jednou jsem nahoře nadšením a pak zas dole plná obav, jestli to fakt vyjde.

Každopádně už teď chci moc poděkovat všem, kteří mě už podpořili, ale i všem, kteří o podpoře teprve přemýšlejí. (A ty bych chtěla  vyzvat, ať si s tím nedávají tolik na čas, prosím vás berte ohled na moje zdraví a nervy, vždyť jsem už od pondělka napjatá jako indiánský luk!)

A chtěla bych se s vámi podělit o novou verzi obálky, kterou mě moje skvělá grafička obšťastnila. K mému původnímu čistě modrému návrhu „přionačila“ růžovou a ono…. světe div se… ta růžová je tam fakt dobrá!

Chtěla jsem vám ji tady nahrát, ale moje technické dovednosti na to evidentně nestačí (anebo je to možná tím, že internet ve vlacích regiojet prostě nestíhá… ano, jsem právě ve vlaku).

Tak nebo tak, asi je to správně, že mi nejde to tady nahrát. Je to ještě pracovní verze, a kdyby Bára zjistila, že to tady sdílím, tak mi asi utrhne hlavu a vypoví spolupráci.

Takže holt musíte dát zatím prostor svojí představivosti a konečnou narůžovělou obálku uvidíte až…. když si knihu koupíte a přijde vám do schránky:)  Anebo když vám ji předám osobně na kafe.:)))

Tolik prozatím ode mě, užijte si víkend, využijte upršené počasí k nákupu nějaké skvělé literatury (třeba té mojí:) zde:

https://www.hithit.com/cs/project/7898/pribehy-zivotnich-patalii

A mějte se parádně!

Howg.

Kristina Škrabalová
Jsem life coach, bývalá právnička a himálajská horolezkyně, která ví, kolik úsilí stojí za zdoláváním životních překážek i kolik radosti je pak spojeno s jejich překonáním. A proto chci lidem ukázat, že z každé louže se dá vyplavat a z každé propasti se dá vylézt. Jen to chce uvěřit tomu a nevzdat to. Autorka knihy Příběhy životních patálii Více se o mě můžete dočíst zde: >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.