Jak pro sebe z roku 2020 vytěžit maximum?

Tohle je pozvánka na můj webinář. Protože byste si jej neměli nechat ujít. Bude totiž našlapaný informacemi, které pro Vás budou možná ty nejdůležitější z celého roku.

Že už si máme všichni dát s tím rokem 2020 pokoj?

Vždyť už je 11. ledna. Vždyť už mě šmankote s žádným 2020 neotravujte. Vždyť já už se k tomu vůbec nechci vracet. Chci se dívat dál, do budoucna. Něco takového tam nemáte?

No… mám i nemám. Jak se to vezme

Měla jsem koncem roku setkání se svou mentorkou. Úžasná žena z Londýna. Probíraly jsme vize, strategie, energii. A ona najednou povídá: „Přemýšlíš ve velkém, paráda. Tohle je důležité. Teď mi ale pověz, jak chceš překonat tu mezeru mezi tím, co máš teď, a tím, co plánuješ mít? Jak chceš k sobě přitáhnout to, co má být, tak, aby se to dostalo z roviny „budoucnost“ do roviny „přítomnost“?

BUMMM! Bylo to jako náraz dřevěnou vařečkou do mosazného hrnce. Pochopila jsem. 

Pokud chci něco mít v budoucnu, musím si to přitáhnout teď, do svojí přítomnosti. Protože budoucnost jako taková je jenom těžce uchopitelné „něco“ v prostoru. Všechno se totiž děje právě teď, v přítomnosti. Moje budoucí já za rok bude zase jenom to já, které bude teď a tady prožívat to, co se „tam“ bude dít. 

Takže pokud chci něco prožívat za rok, dva nebo tři, není k tomu jiná cesta, než to začít prožívat teď hned.

No jo. Jenomže to se hezky řekne. Ale jak to uvést do praxe?

Jak mám teď hned začít prožívat klid, lásku a prosperitu, které si tak přeju v roce 2021, když můj poslední rok byl ve znamení vnitřního neklidu, napětí, únavy z karantény a finančních obav?

A tady je kámen úrazu. Tady je zakopán pes

Nikdo totiž netvrdí, že všechny ty události, které se nám nebo našim blízkým letos staly, nejsou pravda. Ale nejde si nevšimnout jedné věci. 

Tak jako v dobách každé větší či menší krize existujou ti, které ony události smetly jako lavina, ale zároveň tací, kteří na těch událostech dokázeli postavit úspěšné a skvěle fungující vztahy a projekty.

Jak je to ale možné? Vždyť přeci čelili stejnému objektivnímu „průseru“, jako ti z první skupiny. A třeba přišli i o mnohem víc. Čím to ale, že z dlouhodobého hlediska z toho vyšli jako vítězové? Že se postavili rychle na nohy a dokázali si svoji vysněnou „budoucnost“ přitáhnout mnohem rychleji a efektivněji, než ti ostatní?

Rozdíl je totiž v tom, jakým způsobem si tito lidí interpretovali to, co se jim děje. Jakým způsobem nahlíželi na svá rozhodnutí, na své konkrétní činy a na všechny ty události, které se jim děly.  

Oni se totiž byli schopni na sebe a na svůj „rok“ dívat stylem, který si přejí prožívat i v budoucnu. S klidem. S láskou. S prosperitou.

Takže u nich vlastně žádná „budoucnost“ nehraje roli. Oni už to takhle mají teď. 

Blbost? Fantasmagorie?

Ne tak docela. 🙂

Je to jen umění  nahlížet na události určitým zpúsobem. Způsobem, který mi dovolí prožívat dění kolem mě v souladu s tím, co pro sebe chci do budoucna. 

A budete se divit, není v tom žádná komplikovaná magie ani woodoo. 🙂 Je to jenom pár základních principů. Pár principů, které Vám umožní vnímat sebe i dění kolem Vás stylem, který Vás bude táhnout vzhůru. A umožní Vám propojit to, co chcete pro sebe do budoucna, s tím, co prožíváte teď. 

A já mám pro vás jeden novoroční dárek. Některé z těch tipů s vámi budu sdílet na WEBINÁŘI příští středu 13. ledna ve 20:00. 

Tímto Vás chci na tento webinář pozvat.

A Vy byste si to neměli nechat ujít. Nejen kvůli hodnotnému obsahu a praktickým tipům (kdo mě znáte, víte, že jsem praktik a na velké teoretizování si nepotrpím). 

Ale především kvůli sobě. Kvůli sobě a svému úspěšnému roku 2021. 

Protože ten se bez Vašeho správného zpětného pohledu na rok 2020 neobejde.

Bližši info o webináři najdete tady:

Těším se na Vás. 

Kristina

Kristina Škrabalová
Jsem life coach, bývalá právnička a himálajská horolezkyně, která ví, kolik úsilí stojí za zdoláváním životních překážek i kolik radosti je pak spojeno s jejich překonáním. A proto chci lidem ukázat, že z každé louže se dá vyplavat a z každé propasti se dá vylézt. Jen to chce uvěřit tomu a nevzdat to. Autorka knihy Příběhy životních patálii Více se o mě můžete dočíst zde: >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů