Někdy máme pocit, že aby se věci v našem životě změnily, je potřeba udělat 

velké věci.

Jenomže právě do těch velkých věcí se nám často nechce...

Proto... 

... co kdyby se kvalita našeho života mohla skokově změnit tím, že naopak uděláme pár DROBNÝCH ZMĚN, které ale budou mít VELKÝ DOPAD?

Co kdyby ten fígl spokojeného života spočíval v tom, že místo abychom do něj něco přidávali, tak naopak něco ubereme?

Jaké by to bylo, kdybychom v životě díky jednoduchým minitrikům prožívali:

 • méně strachu, úzkosti a výčitek?
 • méně stresu a tlaku?
 • méně nedůvěry v sebe a své schopnosti?
 • méně nepořádku a chaosu?
 • a díky tomu pak především MÉNĚ ŠPATNÉ NÁLADY, VNITŘNÍHO NEKLIDU A FRUSTRACE?

Zní to dobře, že ano?

Řeknu Vám totiž jedno tajemství. 

Vnitřní pohoda neleží někde za sedmero horami a sedmero řekami. 

Neleží ani ve vznešených klášterech nebo tajemných jeskyních. 

Je k nalezení teď hned a přímo tady, tam ve vás, hluboko uvnitř.

Je jako diamant, který ale přes vrsty prachu nemůže zářit. 

A my teď ten zatuchlý prach musíme umýt a zbavit se tak nánosu špíny, skrze kterou není záře diamantu vidět.

Tajemství pohody a spokojenosti je tady pro všechny, nejen pro jogíny zavřené 20 let v jeskyních nebo pro vznešené filozofy.

Je tady pro všechny vyčerpané mámy, frustrované manažery, rozhádané partnery, vyhořelé šéfy, nenaplněné snílky nebo vystresované podnikatele a podnikatelky.

Je tady pro všechny, kteří slyší ten hlas zevnitř, který jim říká: 

"takhle to přece nemělo být... takhle jsem si své "štěstí" nepředstavoval/a."

Teď je čas na Vás!

Je načase, abyste i Vy díky několika drobným tipům dokázali ze svého prožívání odstranit to, co tam nepatří. 

Abyste dokázali smýt ten nepotřebný prach a odstranit to, co Vám brání v prožívání každodenních situací s větší lehkostí, nadhledem a radostí.

A nebojte, nepůjde o žádné radikální změny.

Nepůjde ani o složitá cvičení, hodiny v meditacích nebo komplikovaná vysvětlení.

Půjde právě o pár jednoduchých MINItriků, které způsobí, že ve výsledku budete mít

• méně "kurvítek" v hlavě, 

•více radosti a spokojenosti ve všem, co se bude dít.

A co že je to ta pohoda, lehkost a nadhled?

To jsou všechny ty situace, kdy:

 • věci nevycházejí tak, jak byste si přáli, ale Vy nepropadáte panice;
 • doma nic nefunguje, nestihli jste nakoupit, bolí Vás hlava, všichni chtějí jíst, je 8 večer a Vy zjistíte, že děti ještě nemají hotové úkoly do školy... a nevybuchnete u toho jako plynová bomba;
 • připravujete nabídky, ladíte marketing, platíte reklamy, obchody ale stále nejdou... A Vy nepadáte do deprese;
 • přijdete domů po těžkém dni a nespokojená partnerka/nespokojený partner Vám hned ve dveřích vyčte, co všechno jste zapomněli nebo udělali špatně... ale Vás to nerozpálí do ruda;
 • v práci se něco důležitého pokazilo a vypadá to na průšvih roku.. ale Vy se nehroutíte;
 • zapomněli jste si mobil doma/zaplatit složenku/zajít na finančák/zamknout dveře při odchodu/vyřídit ten důležitý email... a přesto máte fajn den;
 • je toho hodně, všechno se na Vás sype, nikdo s ničím nepomůže... ale Vy přesto neztrácíte dobrou náladu.

Tak přesně toto bude Vaše realita, pokud budete následovat minitipy, které si  během čtyř dnů ukážeme.

A cena? 

 1290,- Kč

O co přesně půjde?

 • Máte rádi kafe? Nebo kafe a zákusek? Nebo čaj a zákusek? Pak jste tady správně a program se Vám bude líbit. 🙂
 • Stejně jako běžně denně strávíte půl hodinu svého života popíjením kafe/čaje, pojídáním zákusku a povídáním si o životě, tak během čtyř dnů našeho miniprogramu strávíme tuto půlhodinu společně objevováním minitriků, které Vám dost reálně můžou pomoct na Vaší cestě za pohodou a klidem
 • 1
  První den se podíváme na to, jak ubrat strachu a nepotřebné úzkosti - MÉNĚ STRACHU.
 • 2
  Druhý den prozkoumáme, kolik zbytečných limitů si sami vytváříme - MÉNĚ VLASTNÍCH LIMITŮ.
 • 3
  Třetí den si posvítíme na stres a napětí, a společně objevíme, jak tyto nešvary reálně omezit na minimum - MÉNĚ STRESU.
 • 4
  Čtvrtý a poslední den zlikvidujeme všechno to, co nás v našem prostředí drží zpátky a táhne dolů - MÉNĚ HARAMPÁDÍ.
 • Každý den si ve videu řekneme jednoduchý minifígl na daný den a dané téma
 • Zároveň pak odpoledne v emailu dostanete vždy jednu jednoduchou otázku a úkol, jehož splnění Vás posune o velký kus dopředu
 • Toť vše přátelé, nic víc, nic míň, protože méně je přece více, nezapomeňte. 🙂

Tak co, potkáme se spolu na "mini-kafe"?

A kdo jsem já?

Pokud se ještě neznáme, vítejte drazí v mém světě. 

Jsem Kristina Škrabalová, life coach a autorka knihy Příběhy životních patálií, která před lety utekla ze světa vysoké advokacie, aby své právní vzdělání pověsila na hřebík, a místo to začala objevovat zákoutí lidského přemýšlení.

Dle slov svých klientů jsem "velmi inspirativní žena", která ukazuje, že z každé louže se dá vyplavat a z každé propasti vylézt, jen je třeba vědět, jak na to.

Žila jsem v Himalájích, Vietnamu i Španělsku, horolozila v nejvyšších horách světa, a prošla jsem s malou dcerou cestu do Santiaga de Compostely během nejtvrdšího lockdownu.

K dnešnímu dni mám za sebou 1000+ odkoučovaných hodin a nespočet příběhů lidí jako Vy, kteří také toužili po větším štěstí a radosti, také pro sebe chtěli víc lehkosti...

... a díky spolupráci se mnou toto všechno objevili uvnitř sebe,

a ne někde venku.


Co o práci se mnou říkají jiní?


Můj život byl strašně rychlý a až při práci s Kristinou se mi podařilo upřít mé myšlenky na mě samotnou. Naučila jsem se o sobě přemýšlet a učím se, jak tu jízdu na tobogánu nasměrovat tam, kam já chci. Líbí se mi jednoduše to, že to funguje. Cítím se lehčí a svobodnější. Tahle práce vás posouvá, ani nevíte jak. Charakterizovala bych to těmihle třemi slovy: lehkost, královna, inspirace.
Jiřina ProcházkováPartnerka & advokátka at Deloitte Legal
Cítila jsem se vnitřně nespokojená, a věděla jsem, že potřebuju změnu. Často jsem pociťovala, že se v některých situacích necítím komfortně a že si zasloužím něco jiného. Vhledy získané díky Kristině mi pomohly ve spoustě věcí, srovnala jsem si priority, naučila se říkat NE - alespoň občas, a je to skvělý pocit! Pochopila jsem, že je v pořádku nestíhat všechno, a hlavně že změna musí začít v nás.
Eva KrejčíHR Manager, Compass Group
Hlavní změna pro mě byla prohození důležitosti práce a rodiny. To neznamená, že práci odmítám, ale vnitřně se k ní stavím docela odlišně. Vytvořil jsem si svůj nadhled na věci, které bych v minulosti hodně prožíval. Naopak rodinu nyní vnímám jako klíčovou složku a začal jsem i více projevovat emoce, což je u mé osobnosti něco. 🙂 Další změna – uvědomění. Nebo spíše „cesta k uvědomění“. Začal jsem si cíleně mé pocity/události/myšlenky uvědomovat. Přemýšlet o nich, dávat do souvislostí a klást si otázky z jiného pohledu. Postupně vypínat autopilota. Což nebylo a stále není lehké, ale vím, že je to správné. Zpomalení – důsledkem těchto změn je pro mě jednodušší se zklidnit, nadechnout a zpomalit mé tempo. Dokázal jsem konečně jen nemluvit o meditaci, čtení knih, józe, ale opravdu tyto aktivity začít dělat.
Ondřej SobotkaSpolumajitel & CIO řetězce Amici
Můj život byl poněkud chaotický a bez energie. Spíše jsem celé dny doslova živořil a říkal si, co všechno musím dělat, až jsem se k reálným činům přes všechny ty myšlenky nedostal. Prakticky jsem přestával celkově fungovat. Rozhodl jsem se tedy jít do sebe a zkusil jsem spolupráci s Kristinou. Bylo to vskutku zábavné a vedené uvolněnou formou, což mně osobně velmi vyhovuje. Zavedl jsem do mého života opět jakýsi řád či systematičnost. Celkově odhodlání pustit se do věcí a dělat je pořádně. A hlavně s chutí! Bylo opravdu osvěžující rozpustit fiktivní problémy místy až humornou formou.
Ing. Ladislav FoltynLaboratoř pro náročné datové analýzy a simulace, Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Na Kristinu jsem narazila začala v bodu velké pracovní krize a vyčerpání. Postupně se mi díky spolupráci s ní podařilo opět se zvednout a dokonce se výrazně posunout kariérně dál. Tipy a vhledy Kristiny mi pomohly dostat se zpět na na cestu, tak, abych nad ní měla nadhled a byla ten kdo rozhoduje o směru. A to v pracovních, tak i osobní rovině. Moc se mi líbí, že Kristina nedává omáčku a je přímá v tom, jaké dává vhledy. Nechodí příliš dlouho okolo, ale jde rovnou k věci, a to se mi líbí. Celou svou zkušenost s ní bych popsala slovy: hloubka, vůle, lehkost, cesta.
Tereza KeilováAssociate Producer, Documentaries @HBO Max/WarnerMedia
Postupně jsem začala pracovat sama na svém seberozvoji, avšak pořád mi chyběl nějaký vnitřní řád, systematika, pevnější vůle a vědomí toho, že já jsem tvořitel svého života. Obrovský zlom u mě nastal v momentě, kdy jsem si v sobě dokázala tak nějak připustit, že opravdu jsem zodpovědná sama za sebe, že já jsem ten tvořitel a pokud v něčem nebudu mít pevnou vůli a neodvedu svou práci dostatečně kvalitně, tak pak to slíbené ovoce, po kterém sním, nemůžu mít. Kristi je lidská, přátelská a umí skvěle táhnout na branku. Její tipy jsou jednoduché a nekomplikovaně a já díky tomu přesně dokázala otevřít brány do mého nitra.
Hana NedvídkováTerénní pracovnice v sociálních službách s dětmi a mládeží

Dává Vám to smysl? 

Chcete taky díky několika jednoduchým trikům prožívat svůj život v mnohem větší pohodě a nadhledu?

Pak už dost řečí a pojďme na to!