Kdo přesně jsem? 

 • Jsem profesionální kouč, který v koučování vidí neuvěřitelně silný nástroj pro dosahování snů a rozvíjení maximálního lidského potenciálu.
 • Jsem bývalá právnička, která po studiu práv na UK v Praze nastoupila do elitní advokacie s naivní představou, že bude jako Ally McBealová. Propadla se však pod tíhou pracovního vytížení, vyhořela, a s depresemi skončila na křesle u terapeutky. Pak se odstěhovala sama do Asie, střih, klapka a začal se odvíjet úplně nový příběh.
 • Jsem cestovatel, který projel bolivijské tampy i kašmírská údolí, degustoval víno v Argentině i Jižní Africe, tančil na peruánských karnevalech i vietnamských oslavách nového roku, zamiloval se v Keni i v Himalájích. Otisk své boty jsem nechala téměř všude v Evropě a dále pak v Indii, Nepálu, Laosu, Kambodži, Thajsku, Hong Kongu, Malajsii, Chile, Peru, Bolívii, Paraguayi, Argentině nebo také v Jižní Africe a Keni.
 • Jsem dobrodruh, který i přes chybějící povolení ke vstupu utíkal v noci divokou džunglí před peruánskými strážci zákona ve snaze proniknout tajně na Macchu Picchu, anebo pil na uvítanou krev čerstvě poražené kozy v rodné vesnici svého masajského milence.
 • Jsem horolezec, který se učil nezakopnout o vlastní mačky ve švýcarských Alpách nebo Tatrách a svůj cepín zapíchnul do ledovce v Andách, Himalájích nebo v panenské Ohňové zemi.
 • Jsem bývalý ski instruktor a nadšený skialpinista, který během svého stipendiálního pobytu v Rakousku jako sebevražedný sólojezdec místo práce na diplomové práci sjel na skialpech snad všechny možné vrcholy v dosahu 200 km od Salzburgu.
 • Jsem vášnivá tanečnice, která se protančila silvestrovskou nocí až k novému roku na jedné z nejdivočejších plážových parties na ostrově Ko Phangan v Thajsku, ale také se učila tradiční tanečky od babiček v Ladakhu.
 • Jsem objevitel, který si jednou prostě sbalil svých pět švestek a přestěhoval se do Vietnamu. Pak do Kašmíru. A pak třeba taky do Španělska:)
 • Jsem matka, která do mateřství spadla jako do kádě s ledovou vodou, ve které nakonec zůstala plavat sama. Matka, která to ne vždycky zvládá a někdy prská jako stohlavá saň, která by se však rozdala pro svou holčičku, která je jejím nerozlučným parťákem na toulkách životem.
 • Jsem stoupenec buddhismu, který miluje posouvat se ve svém životě stále dál, i když je to někdy skrze slzy. A který věří, že snad jednou konečně pochopí alespoň některou z Buddhových myšlenek.

Tohle všechno jsem já, Kristina Škrabalová, life coach, ACC. 

S čím jdu tedy na trh? 

Moc ráda bych vám teď nabídla JEDNODUCHOU A PŘEHLEDNOU KUCHAŘKU na to, jak se snadno a rychle naučit zatočit se všemi životními peripetiemi, jak dosáhnout vytouženého výsledku a žít šťastně až do smrti.

Bohužel ale pravda je, jakkoli je to trapné a nepřitažlivé, že nic takového nemám.

Protože žádné takové ABRAKADABRA neexistuje.

Protože to jediné, co způsobí, že budete žít šťastně až do smrti, je cesta skrze práci na Vašem 

vlastním MYŠLENÍ A PROŽÍVÁNÍ. 

A skrze pochopení, že všechno v životě je svým způsobem DÁREK, jen je třeba jej v té změti emocí a zmatků rozpoznat. 

MŮŽU VÁM NABÍDNOUT INSPIRACI.

 • >> Ve formě mého příběhu, který jsem sepsala do knížky PŘÍBĚHY ŽIVOTNÍCH PATÁLIÍ, která už stovkám lidí ukázala úplně nový pohled na život.
 • >> Příběhu, který má spoustu rovin a zákoutí. Ať už je to otázka nespoutaného cestování vždy pouze s jednosměrnou letenkou v kapse, cestování plného nečekaných výzev a zážitků ve stylu NO WAY BACK nebo bolestných rozchodů, po kterých člověk neví, kam dál. 

MŮŽU VÁM ALE TAKY UKÁZAT, JAK NAJÍT V ŽIVOTĚ NOVÝ SMĚR.

 • >> A jak díky KOUČOVÁNÍ  budete schopní uvidět, že všechno, co se děje, je cenným krokem na cestě. Krokem, na kterém se dají stavět velké věci

Protože... life is amazing on the planet Earth. 

Stačí jen vědět, jak na to.