Máte svého superhdinu?

V této epizodě se podíváme na téma víc než zásadní, které však spousta s nás naprosto podceňuje. A sice jaký je význam našich vzorů, idolů a inspirací. A proč je vůbec důležité svého superhrdinu mít.

Pravda, otevřenost a komunikace ve vztazích?

Jde to vůbec? Je to dosažitelná věc nebo jenom blud, který je ve skutečnosti nereálný? A má to vůbec význam být v komunikaci pravdivý? To a mnohem více zjistíte během tohoto vysílání.

Koučování? Co to jako je? Díky, terapeuta nepotřebuju.

V tomto vysílání se podíváme na zub tomu, co to ono koučování vlastně je. Anebo možná spíš na to, co to určitě není. A také si řekneme, co by lidé o "podivínech", co si říkají kouči, měli vědět.

Moje okolí mě nepodporuje.

Máte podporující okolí? Anebo spíš ne? Jakou roli vůbec prostředí v našem životě hraje? A jak si jej můžeme upravit tak, aby nám pomáhalo směrem k našim cílům?

Jakou moc mají nálepky, které sami sobě dáváme?

Co si o sobě myslíme? A co si myslíme o situaci, ve které se nacházíme? Jaký to má význam? Přímo obrovský! A v tomto vysílání se dozvíte proč.

Makám, vydělávám a na blbosti ohledně osobního rozvoje nemám čas.

Proč je důležité "makat" nejen zlepšování našeho vnějšího světa, ale také toho "vnitřního"? Co je to vlastně mindset? A proč by mělo být důležité pracovat i na něm?

Mám se na prvním místě - jsem sobec?

Velké téma, které rozděluje společnost. Když se věnuju sám sobě a mám se na prvním místě, znamená to že jsem automaticky sobec? Nebo to může být i jinak?

Proč je důležité mít v životě cíle?

V tomto vysílání se podíváme na vroubek tomu, proč by si člověk měl v životě dávat cíle. Je to přežitek? Je to dětinská hra? Je to cesta do pekel? A co to ty cíle vlastně vůbec jsou?

Perfekcionista - kámoš nebo úhlavní nepřítel?

Když mi někdo řekne, že jsem perfekcionista, je to pochvala nebo spíš kritika? V čem mi to pomáhá a v čem mi to může škodit? A jak s touhle vlastností co nejlépe "hrát"?

Intuice - co to je a k čemu nám může sloužit?

Intuice bývá pro některé jasnou věcí, pro některé neprobádanou oblastí a pro další dokonce i velkým esotero-nesmyslem. Jak to s ní teda je? A může nám být v něčem ku prospěchu?

Proč je důležité znát dobře svůj cíl?

Znát svůj cíl? Víte přesně, kam kráčíte? Nebo se necháváte volně strhávat proudem života? A jaké to je? V tomto vysílání si ukážeme, proč má význam znát svoji cestu a svůj směr.

Samochvála smrdí.

Toto je v českých luzích a hájích téměř sprosté slovo. Chválit se. Uznat svůj úspěch. Ocenit svoje kvality. A přitom v jiných kulturách je to běžná věc. Jak je to teda "správně"?