Čemu věříme o nás samotných? 

To, čemu věříme, vytváří naší realitu. Jste si proto vědomi toho, čemu o sobě tak opravdu věříte? 

Daří se ti? Jen si nemysli, to je jen náhoda.

Jaké myšlenky Vás napadají, když se Vám daří? Umíte si úspěch oslavit a užít anebo Vám tam spíš naskakují myšlenky "no jen se moc neraduj, však ono se určitě něco zas pokazí.."?

Chyby, chyby, chybičky

Můžeme si dovolit udělat chybu? Nebo spíš ne? A je chyba kámoš nebo nepřítel?

Nevím, jak dál... aneb co s tím, když se člověk "zasekne"?

Co stojí za tím, kdy ž člověk "neví"? Je to opravdu tak, že neví? Anebo je zatím ještě něco víc? A co se s tím dá dělat? Dozvíte se v tomto díle.

Hyperdosahovač? Kdo to proboha je?

Hyperdosahovač. Už jste tohle slovo někdy slyšeli? Ne? Tak si to poslechněte. Anebo už víte, o koho jde? A poznáváte se? Tak si to poslechněte o to víc. Protože se dozvíte, jak správně na něj. 

Nemám čas.

Evergreen, který nikdy nevyjde z módy. Jak je to s touhle větou ale doopravdy? Co tím ve skutečnosti říkám sobě i okolí? A kde je tak doopravdy zakopán pes?

Novoroční předsevzetí? A co já s tím?

Lidstvo se dělí na dvě základní skupiny. Na ty, kteří si novoroční předsevzetí dělají, a na ty, kteří se jim smějí. Ke kterým patříte Vy? A jak je to správně? Funguje to nebo ne?

Myslím, tedy jsem. Jak velkou roli v našem životě hraje to, co si myslíme o sobě samotných?

Vypadá to na první pohled nenápadně. "Zas jsem to zvoral. Tohle mi nikdy nepůjde. Na tohle nemám. Jsem já to ale XYZ.." Znáte tyhle vnitřní hlasy? Že o nic nejde? Tím bych si nebyla tak jistá... 

Nikdy se nevzdat. Klišé nebo opravdová cesta k úspěchu?

Slyšeli jste to nejméň stokrát. Hlavní je to nevzdat. Je to tak často omílaná věta, že už Vám to možná leze krkem a ani náhodou nefunguje tak, jak by měla. Jenže to je velká škoda. Protože v sobě skrývá zásadní poselství. Poslechněte si, jaké.

Máte svého superhdinu?

V této epizodě se podíváme na téma víc než zásadní, které však spousta s nás naprosto podceňuje. A sice jaký je význam našich vzorů, idolů a inspirací. A proč je vůbec důležité svého superhrdinu mít.

Pravda, otevřenost a komunikace ve vztazích?

Jde to vůbec? Je to dosažitelná věc nebo jenom blud, který je ve skutečnosti nereálný? A má to vůbec význam být v komunikaci pravdivý? To a mnohem více zjistíte během tohoto vysílání.

Koučování? Co to jako je? Díky, terapeuta nepotřebuju.

V tomto vysílání se podíváme na zub tomu, co to ono koučování vlastně je. Anebo možná spíš na to, co to určitě není. A také si řekneme, co by lidé o "podivínech", co si říkají kouči, měli vědět.

Moje okolí mě nepodporuje.

Máte podporující okolí? Anebo spíš ne? Jakou roli vůbec prostředí v našem životě hraje? A jak si jej můžeme upravit tak, aby nám pomáhalo směrem k našim cílům?

Jakou moc mají nálepky, které sami sobě dáváme?

Co si o sobě myslíme? A co si myslíme o situaci, ve které se nacházíme? Jaký to má význam? Přímo obrovský! A v tomto vysílání se dozvíte proč.

Makám, vydělávám a na blbosti ohledně osobního rozvoje nemám čas.

Proč je důležité "makat" nejen zlepšování našeho vnějšího světa, ale také toho "vnitřního"? Co je to vlastně mindset? A proč by mělo být důležité pracovat i na něm?

Mám se na prvním místě - jsem sobec?

Velké téma, které rozděluje společnost. Když se věnuju sám sobě a mám se na prvním místě, znamená to že jsem automaticky sobec? Nebo to může být i jinak?

Proč je důležité mít v životě cíle?

V tomto vysílání se podíváme na vroubek tomu, proč by si člověk měl v životě dávat cíle. Je to přežitek? Je to dětinská hra? Je to cesta do pekel? A co to ty cíle vlastně vůbec jsou?

Perfekcionista - kámoš nebo úhlavní nepřítel?

Když mi někdo řekne, že jsem perfekcionista, je to pochvala nebo spíš kritika? V čem mi to pomáhá a v čem mi to může škodit? A jak s touhle vlastností co nejlépe "hrát"?

Intuice - co to je a k čemu nám může sloužit?

Intuice bývá pro některé jasnou věcí, pro některé neprobádanou oblastí a pro další dokonce i velkým esotero-nesmyslem. Jak to s ní teda je? A může nám být v něčem ku prospěchu?

Proč je důležité znát dobře svůj cíl?

Znát svůj cíl? Víte přesně, kam kráčíte? Nebo se necháváte volně strhávat proudem života? A jaké to je? V tomto vysílání si ukážeme, proč má význam znát svoji cestu a svůj směr.

Samochvála smrdí.

Toto je v českých luzích a hájích téměř sprosté slovo. Chválit se. Uznat svůj úspěch. Ocenit svoje kvality. A přitom v jiných kulturách je to běžná věc. Jak je to teda "správně"?