společný 

 RESTART

Program momentálně běží. Pokud si chcete zajistit místo na příští běh, napište mi na kristina@kristinaskrabalova.cz a já Vás zařadím na přednostní seznam.

Řeknu to narovinu, jak to je.

Cítím, že byť je nový rok a čas nového nadšení a síly, tak já jsem zatím tak nějak... bez šťávy. 

A že potřebuju ještě něco málo"dotankovat."

Vnímám, že se věci posledních měsíců a roku udály hodně rychle a já to nestačila vstřebat. 

Vnímám, že jsem teď pozorností byla hodně venku, budovala, tvořila, a teď se potřebuju pro změnu zaměřit na vnitřek. 

Na svůj vnitřek.

Na můj vnitřní svět, který je bohatý, inspirující, pečující i milující... ale nedostával teď moc prostoru. 

Máte to taky tak? 

Máte taky pocit, že potřebujete

 • nabrat sílu;
 • na chvilku zastavit;
 • vstřebat to všechno, co se děje kolem;
 • uzemnit se;
 • zaměřit se na chvilku na sebe;
 • udělat si malou revizi vztahů;
 • udělat si malou revizi financí;
 • projít si svoje výzvy a strachy;
 • načerpat sílu a energii,
 • a nastartovat se k dalšímu kolu hry zvané život?

Že se jednoduše potřebujete

restartovat,

abyste pak mohly naplno zase nastartovat? 

V tom případě Vás zvu k sobě.

Na cestu společného RESTARTU 

aneb zpátky k sobě.

Zpátky k minimalistickým metodám, které fungují. 

Co mám v plánu? 

Během šesti týdnů si chci projet oblasti, které jsem zanedbávala, ale které vím, že jsou stěžejní pro kvalitu mého života a posun.

Chci si oprášit metody a cvičení, které mě dovedly až tam, kde jsem teď. A že to teda byla jízda

Proto vím, že to jsou nástroje, které fungují.

Zafungovaly už kdysi, v mých začátcích. Vytáhly mě nahoru. Stejně tak mě vytáhly výš u každého mého dalšího skoku. Mám je vyzkoušené a ověřené

Jsou to minimetody, které znatelně mění naše přemýšlení. A to pak mění život. Teda minimálně mě ho změnily. A to dost podstatně k lepšímu.

Mám v plánu si projít to, co mi fungovalo, v několika důležitých oblastech života. Takové generální opáčko, restart

Chci si to zase všechno připomenout. Protože na to v posledních několika měsících nebyl čas. A protože vím, že mě to dokáže parádně ukotvit a zároveň nastartovat.

A vás k tomu chci pozvat. Ať jste u toho se mnou a svezete se na společné vlně. Těmi metodami totiž budeme v rámci reSTARTU procházet společně, já i Vy.

Dostanete tak možnost nakouknout do mé kuchyně, jak vařím svoji vnitřní sílu i úspěch.

A uvaříte si společně se mnou ty své. 

Jak to bude vypadat? 

Bude nás malá intimní skupinka.
Každý týden se zaměříme na specifickou oblast.
Vždy na začátku týdne vám pošlu cca půlhodinové video k dané oblasti. Popíšu hlavní "hacky", triky a know-how, které k dané problematice znám a které si chceme projít a připomenout.
Pak nasdílím metodu (minicvičení nebo vizualizace), na kterou se v daném týdnu zaměříme a budeme opakovat ve společné energii.
Závěrem každého týdne se potkáme živě na zoomu na společné koučovací session, kde si probereme všechno, co se v souvislosti s daným týdnem a tématem děje/událo.

Tento program je specifický v tom, že:

 • jde o společnou cestu. Nebudu tam já jako ta chytrá a ostatní jako účastníci. Budu v tom procesu zapojená naplno s Vámi, potáhneme naši energii společně nahoru
 • po dobu 6 týdnů se budeme potkávat každý týden v úzkém kruhu na pravidelných online setkáních, jako kamarádky na společné cestě;
 • budeme se podporovat, vzájemně se od sebe učit a já s Vámi budu sdílet to nejlepší z toho, co jsem na své dosavadní cestě osobního rozvoje objevila. A co funguje.

A na co se spolu v rámci  (re)startu podíváme?

1. týden: Moje energie

A moje schopnost odpočívat, říkat ne a dávat se na první místo.

2. týden: Moje sebedůvěra

 Kde všude se schovává?

3. týden: Můj strach

 A moje odvaha jako jeho protipól.

4. týden: Moje vztahy

 S mými nejbližšími. I sama se sebou. 

5. týden: Moje peníze

Moje hojnost. A kde se to zaseklo. 

6. týden: Moje síla

 A moje zranitelnost.

7. týden: Moje vize - společný víkend

Vše vyvrcholí v rámci sedmého týdne na společném víkendu na horách, kde v rámci závěrečného rituálu vstřebáme aha momenty a vhledy předchozích šesti týdnů, necháme to celé usadit, uzemníme se.

A na základě toho se pak na závěr ponoříme do vytvoření a procítění SVÉ VIZE tak, aby každá z nás tento program ukončila s jasným nasměrováním, co dál.

Tohle bude mimořádné. Cítím to.

V době zahlcení onlinem a sociálními sítěmi mají skutečná lidská setkání opravdu velkou sílu a hodnotu.

Cena programu: 17.900,- Kč

anebo splátky 2 x 9.300,- Kč

Ano, tohle teď taky potřebuju.


Mnohé už víte, že náš osobní růst a posun se rozvíjí spirálovitě nahoru.

Při svém rozvoji symbolicky stoupáme po       spirálovitých schodech nahoru do stále vyšších pater.


Já se začátkem nového roku vnímám, že jedno patro se uzavírá a stojím před přechodem do dalšího. Něco končí a něco nového začíná, ale k tomu se nejdřív potřebuju připravit, uzemnit a napojit naplno do své síly.

Prostě dotankovat.


A věřím, že mnohé z Vás to máte taky tak. Proto Vás chci k této cestě přizvat. Abyste se i vy připravily na výstup po spirále výš, do Vašeho vyššího patra.


Cítíte, že Vás to tam taky už volá? 

Můj život byl hodně nevyrovnaný, stále jsem měla pocit, že něco nestíhám. I přesto, že jsem již přečetla spoustu seberozvojových knížek, nedokázala jsem uvedené rady přetavit do souvislé praxe. Pro Kristinu jsem se rozhodla v době, kdy jsem dala v práci výpověď a chtěla konečně najít práci, která by mě bavila. Z původního záměru najít konečně směr, kterým bych se chtěla vydat po pracovní stránce, se více stalo objevení spíše životního směru. Že nemusím stihnout všechno na světě. A že život není jen o to-do listech a úkolech, které jsem si na sebe sama uvalila. A že nejdůležitější je pro mě můj dobrý pocit. A co mě na spolupráci s Kristinou nejvíc bavilo? To, jak správně zvolená otázka dokáže člověka donutit nad věcmi přemýšlet úplně jinak.
Erika VíznerováMarketing Specialist at ASKO Nábytek
Cítila jsem se vnitřně nespokojena a věděla jsem, že potřebuji změnu. Často jsem pociťovala, že se v některých situacích necítím komfortně a že si zasloužím něco jiného. Práce s Kristinou mi pomohla ve spoustě věcí, srovnala jsem si priority, naučila jsem se říkat NE - alespoň občas a je to skvělý pocit! Pochopila jsem, že není normální ze mi lidé “vykrádají barák”. Že je v pořádku nestíhat všechno a hlavně že změna musí začít v nás. Kristina je přátelská a sedla mi. V takových procesech musí být důvěra a fungovat “chemie”. Což Kristina dělá svým přístupem paradne. Líbí se mi, že vám nic nevnucuje a vlastně si na všechno přicházíte sami, samozřejmě s její pomoci technik otevřených otázek pak rychleji “udeříte kladívkem na hřebíček”.
Eva KrejčíHR Manager at Compass Group
Učím se přemýšlet nad situacemi a jednáním, snažím se vidět věci z různých úhlů pohledu a přemýšlím nad věcmi, nad kterými jsem dříve nepřemýšlela. Čas a práce s Kristinou mi otevřely oči v mnoha ohledech. Například se snažím mít kontrolu nad vším, co dělám. Pokud jsem ve stresu, je důležité si umět uvědomit původ stresu a pracovat s ním. Kristina nás naučila různé techniky, jak stres zvládat lépe. A nejen to. Učím se vyznat se více sama v sobě, v tom, co chci dosáhnout. Dokázala jsem se otevřít a mluvit o věcech narovinu. Mám pocit, že jsem jí mohla říci vše a vím, že mi vždy poradí, podívá se na věci z jiného úhlu a ukáže mi cestu. A moc ráda si od ní beru tipy na literaturu, díky které můžu svoji hru hrát lépe a efektivněji.
Aneta DaňkováProject Manager at Key Advantages s.r.o.
There are so many good books, videos, articles, podcasts, so you have that feeling that in theory, you know everything you need to know... but something holds you back. You can´t get out of your head and start doing things that really matter. I have been there soo much. But since my path crossed with Kristina, things have changed. She saw me crying, laughing, thinking and dreaming about the things I am still partially afraid of. But now I know I have this strong support. She is the perfect mirror showing me patterns and thoughts which are holding me back. The way in front of me is still long, but it has become more clear and doable since I started with Kristina and she supports me with her: just keep going, one step at a time.
Halina SikoraProfessional Photographer
Můj život byl strašně rychlý a až při práci s Kristinou se mi podařilo upřít mé myšlenky na mě samou. Naučila jsem se o sobě přemýšlet a učím se, jak tu jízdu na tobogánu nasměrovat tam, kam já chci. Líbí se mi jednoduše to, že to funguje. Cítím se lehčí a svobodnější. Kristina má užasný talent poslouchat, mluvit s ní je strašně přirozené a její práce vás posouvá, ani nevíte jak. Charakterizovala bych to těmihle třemi slovy: lehkost, královna, inspirace
Jiřina ProcházkováPartnerka & advokátka at Deloitte Legal
Ve spolupráci s Kristinou jsem začala v bodu velké pracovní krize a vyčerpání. Postupně se mi během roku podařilo opět se zvednout a dokonce se výrazně posunout kariérně dál. Koučování mi pomohlo dostat se zpět na cestu, tak, abych nad ní měla nadhled a byla ten kdo rozhoduje o směru. A to v pracovních, tak i osobní rovině. Co se mi na spolupráci s Kristinou líbí, že i když tak nevypadá, tak je přísná a přímá v tom jaké dává vhledy. Nechodí příliš dlouho okolo, ale jde rovnou k věci, a to se mi líbí. A jaká slova nejlépe charakterizují koučování tak, jak jsem je zažila? Hloubka, vůle, lehkost, cesta.
Tereza KeilováAssociate Producer, Documentaries / HBO Max EMEA/Warner Bros. Discovery
Žiju asi podobně jako každý z nás. Někdy nahoře a někdy dole. Ale cesta s Kristinou mi pomohla si v sobě některé myšlenky a postoje ujasnit. Zamyslet se nad nimi. Najít si na to ten čas. To v běžném/uspěchaném dni nemáme. Abychom se mohli posunout a poznat sami sebe, musíme si ten čas věnovat. A to mi právě práce s Kristinou přinesla. Čas pro sebe a ujasnění si, co je pro mě v životě důležité. Zjistila jsem, že je také velmi důležité přemýšlet o tom, jak přemýšlím. Bez toho se dále neposuneme. I když to pro někoho může znít jako klišé, tak naše myšlenky jsou to, co nám nikdo nevezme. To nejdůležitější, co máme. Kristina je velmi optimistický člověk, který Vás nabije energií jen tím, že s ní mluvíte a rozebíráte věci. Chtěla bych takovou osobu mít napořád ve své hlavě.:)
Kateřina KopeckáLean Assistant / Rohde & Schwarz
Pochopila jsem, že v mém životě jsou některé programy, které mi mohou blokovat nebo naopak zlepšovat jednání v různých situacích. Díky Kristině jsem začala práci se svými sabotéry a už nemívám tak často úzkost z toho, že něco není dle mých představ, protože vím, že to je jen program, který mi vznikl a žil se mnou dlouho. Snažím se využívat jen jeho silné stránky. Práce s Kristinou mě posunula hlavně v tom, že jsem pochopila, proč se mi věci dějí, jak na ně reaguji a co se děje. Pochopila jsem tu část sebe, která občas (dost často) řídí můj život. Takže po odhalení sabotéra mohu vesele zase převzít kormidlo nad mých životem a jeho si nechat jít po svých. Je to denní trénink. Nejlepší je, že mi mohou v některých oblastech svého života pomáhat, je to ale denní trénink, který není úplně příjemný, ale když to člověk jednou změní, dějí se zázraky.
Erika BachLife Coach & Business Mentor / www.erikabach.cz

Máte otázky? 

1. Kdy bude společný reSTART probíhat? 

Začínáme 22.1. a končíme společným víkendem 8.-10. 3. v Beskydech.

2. Jak budeme v kontaktu?  

Hlavní centrálou naší společné aktivity bude speciální pro tyto účely zřízená facebooková skupina. Bude to takový náš domov. Tam budu nahrávat videa, budeme sdílet, ptát se.

Jednou týdně se potkáme živě na zoomu. Záznam z těchto setkání pak do druhého dne nahraju do facebookové skupiny.

A v rámci závěrečného sedmého týdne se potkáme osobně v Beskydech, v mém domácím prostředí. 

3. Pro koho je program vhodný?  

Určitě pro ty z vás, které už mě a moji práci aspoň trochu znáte. Ideálně jste moje bývalá VIP klientka, která se chce svést na společné energii a zase trochu povyrůst. Anebo jste moje potenciální VIP klientka, která se ale ještě nerozhoupala k tomu potkávat se se mnou individuálně. Tak tohle je pro vás přesně ten správný odrazový můstek.

4. Kolik nás bude?  

Maximálně 6. Tohle bude fakt úzký VIP klub. 

4. Kolik mi to každý týden zabere času?  

Minimalistická verze je cca hodina a půl týdně + každý den pár minut (půlhodinové video, hodinové setkání na zoomu, každý den pár minut na praxi daného cvičení.)

Maximalistická verze ja neomezená, můžete být aktivní ve společné skupině a sdílet, radit se i brainstormovat, dopřávat si čas na zamyšlení a journalling. 

Ve výsledku záleží na vás, kolik tomu dáte. Ale jako vždycky platí: čím větší nasazení, tím větší aha momenty a transformace.

Jo. Chci být u toho s tebou.