Jen ty víš, kam potřebuješ dojít.

A kouč je ten, kdo ti pomůže najít tu správnou cestu.

O čem koučování vlastně je?

aneb k čemu je dobré mít kouče?

Koučování je o cestě za úspěchem.

Koučování je o rozvíjení lidského potenciálu.

Koučování je o dělání světa lepším skrze šťastné a naplněné lidi, kteří žijí své sny.

Provokace

Kouč tě bude provokativně vyzývat k tomu, aby sis uvědomil, nakolik žiješ podle svých představ, nakolik využíváš svůj potenciál nebo nakolik se ti daří dosahovat to, po čem toužíš. Vytrhne tě z tvé komfortní zóny a vyprovokuje k tomu, abys začal konečně makat na tom, co je pro tebe opravdu důležité.

Motivace

Kouč tě motivuje k tomu, abys přestal poslouchat všechny svoje vnitřní sabotéry a aby ses postavil všem těm důvodům, "proč to nejde". Inspiruje tě k tomu, chtít od sebe i od života víc a ukáže ti, že je možné, aby ses stal svým vlastním hrdinou.

Podpora

Kouč je ten, který tě bude ve tvé hře podporovat, plácat tě po ramenou za dobré výkony a hledat s tebou příčinu toho, proč některé věci nejdou. Bude tady pro tebe, aby s tebou analyzoval tvé postupy a kroky a podrží tě, když bude třeba, abys pochopil, že ta největší síla je schovaná uvnitř tebe samotného.

Ukázka koučování

30 minut koučování zdarma.

Vyzkoušíš, o čem koučování je, a zjistíš, v čem by ti mohlo pomoct.

Co jako kouč nabízím?

Pojmenování tvé hry a tvého vítězství

Když nevíš, kam přesně jdeš, jen těžko někam dojdeš. Stará pravda, přesto mnohými pořád tak podceňovaná. A proto pokud se vydáváš na cestu za svými cíli, musíš si je nejdřív detailně pojmenovat, popsat a prozkoumat, abys pak přesně věděl, kudy se rozběhnout.

Maximalizaci tvého potenciálu

Tak málo lidí využívá naplno to, co dostali do vínku a v čem jsou dobří. A tolik skvělých nápadů a potenciálu zůstává ukryto pod nánosem okolností, povinností, nedostatku času a jiných výmluv. Přitom ta nejlepší služba lidstvu je využívat své schopnosti na maximum a dělat na plno to, po čem toužíme. 

Nový pohled na tvé schopnosti a dovednosti

Nikdo se nerodí jako hotový génius. Všichni máme oblasti, na kterých musíme zapracovat. A stejně tak všichni máme schopnosti a dovednosti, které nás odlišují od ostatních a posouvají vpřed. Jde jenom o to poznat, na čem můžeme začít stavět hned a kde je naopak třeba ještě trochu malty přidat.

Zaměření na výsledky

Když znáš svůj cíl, můžeš začít vytvářet svou mapu. A na koučování je nejlepší to, že to není jenom povídání si o mapě a jejích úskalích, ale že je to neustálé zaměření pozornosti na nové a další kroky, které budeš provádět, aby ses na své mapě postupně přibližoval k cíli.

Hravost a efektivitu při dosahování tvých cílů

Opakem hravosti je těžkopádnost. A tak když ve vaší cestě za vítězstvím chybí hravost, připomíná to spíš jízdu starým upoceným buldozerem, který se s největší pravděpodobností někde v polovině cesty zadrhne. Přidejte však hravost a budete přeskakovat překážky jako mladá laňka. A budete mít výsledky, na které budete hrdí.

Tah na branku a posílené sebevědomí

Čím více hrajete, tím lepší máte výsledky. A když vidíte výsledky, chce se vám hrát ještě víc. A tak s každým dalším "zápasem" nabíráte na síle, stáváte se zkušenější a sebevědomější. Nehledě na to, jestli jste zrovna vyhráli nebo prohráli. Protože zdravé sebevědomí nevzniká jen z úspěchu. Vzniká z vědomí, že i když zakopnu, mám sílu zase vstát.

V jakých oblastech se dá koučování využít?

Podnikání

Není tajemstvím, že ti nejúspěšnější podnikatelé na své kouče nedají dopustit. Protože vědí, že jsou s nimi schopni dojít opravdu daleko.

Kariéra

Není lepší způsob, jak efektivně nastartovat svůj profesní růst, uspořád si myšlenky, najít postupy a naplno se pustit do toho, po čem profesně toužíš.

Vztahy

Všechny vztahy začínají od tebe a díky koučování uvidíš, jak s tímto nastavením můžeš budovat štastné a zdravé vztahy.

Finance

S pomocí koučování můžeš přenastavit svoje "interní systémy" tak, abys nastartoval svou novou finanční realitu.

Sport

Potřebuješ dobrého trenéra, abys překonal své fyzické limity. A potřebuješ dobrého kouče, abys překonal limity své mysli a začal opravdu vyhrávat.

Work-life balance

Stežejní téma naší současné společnosti. A ty si můžeš nastavit rovnováhu tak, abys do svého cíle doběhl a nezkolaboval za první zatáčkou.

Zdraví a fitness

Máš tu moc zlepšit své zdraví a být fit. Jen musíš přijít na způsob, který ti bude fungovat.

Vnitřní svoboda

Není šťastnějšího člověka než ten, který je vnitřně svobodný. Jen si to představ. A skrze koučování tu představu proměníš v realitu.

Tohle a mnohem více, protože přínosy koučování nemají své hranice, a tak koučové pomáhají svým hráčům na cestě za opravdu jakýmikoliv cíli a sny.

Ať už se jedná o nastavení správného fungování ve firmě, vytvoření fundraisingové strategie pro neziskovku, zhubnutí 30 kilo, natočení první desky nebo znovunalezení vášně ve vyhaslém vztahu. 

S pomocí kouče hráč objevuje svoje silná místa, pojmenovává ty slabá, odhaluje nefunkční mechanismy a vytváří svoji vlastní neprůstřelnou cestu za vítězstvím.

Jakou mám koučovací kvalifikaci?

Byla jednou jedna Kristina. Ta vždycky cítila, že ji to táhne k lidem, k tomu poznávat jejich příběhy a nalézat motivy, které ty příběhy dělají šťastnějšími. Před osmnácti lety narazila na buddhismus a jeho nepřekonatelné metody práce s myslí. A věděla, že je doma.

O něco později pak narazila na koučování, na agenturu Život jako hra a její roční výcvik, kde se naučila, jak moudrost překlopit v hravost a jak efektivně ukazovat lidem, čeho všeho je naše mysl schopná.

Na důkaz toho, že se jedná o nejkvalitnější metody, které dosud poznala, je od té doby členem týmu koučů Život jako hra a touto metodou dále koučuje ty, kteří chtějí žít a hrát naplno, a zároveň vědí, že každá cesta za úspěchem začíná u nich samotných.

Nic není tak osvobozující jako vědomí, že máme tu moc udělat se svým životem přesně to, co chceme.

Často kladené otázky

Co byste chtěli vědět a bojíte se zeptat?

Kontakt

Telefon

+420 731154746

E-mail

kristina@kristinaskrabalova.cz

Facebook

www.facebook.com/zivotnipatalie

Název firmy

Kristina Škrabalová

IČ: 07855681

Hrádek 40

739 97 Hrádek

Korespondenční adresa

Hrádek 40

739 97 Hrádek

E-mail

kristina@kristinaskrabalova.cz