Určitě budu o všem informovat na svém facebooku Příběhy životních patálií, takže věřím, že když se to rozjede, tak vám to neujede.

Zatím se mějte parádně a užívejte života, co to jde!

Připravuji a už brzo to vypukne!

Máte se na co těšit, protože to bude síla! Už dlouho jsem se nenasmála tak, jako během psaní téhle knihy, protože když jsem se postupně ve vzpomínkách vracela ke všem těm událostem, které jsem během svého života v Asii zažila, nemohla jsem ani uvěřit, že se to všechno vážně stalo. 

A bylo toho opravdu spoustu. Motorky, tajfuny, kajaky, lezení, horolezení, přepadení, vyhoštění, ztráty a nálezy, úrazy, Dalajláma i moje máma...:) Takže je co vyprávět. 

Můžete těšit na notnou dávku dobrého humoru a neuvěřitelných příběhů, ale hlavně spoustu životních mouder a zásadních prozření, které tam na mě padaly jako višně ze stromu.

Celé to trvá trochu déle, než jsem původně myslela, ale tak už to holt v životě bývá, že člověk míní a svatí na nebi se jeho plánům smějí, až se za břicho popadají. Doba koronavirová trochu zasáhla i moje přípravy na vydání, takže to, co už mělo dávno být, pořád ještě tak úplně není... Nicméně věc se má tak, že nyní je kniha ve fázi úpravy grafiky, následně půjde do tisku a jen, co se mi podaří prokousat se všemi administrativními záludnostmi nastavení prodejní stránky, tak spustím předprodej. Takže v květnu by se to už přátelé mělo začít pořádně hýbat!

Kniha pak bude k dostání na objednávku ve fyzické podobě anebo formou ebooku, takže všem preferencím budiž učiněno zadost!

A malá ochutnávka zde: