Stáhněte si ebook zdarma

 

3+1 životní zvraty, které mi obrátily život vzhůru nohama

aneb jak to ustát, když se vám hroutí půda pod nohama, ať už v Ostravě, Hanoji nebo v Himalájích.

Kdyby mi někdo před pěti lety řekl, že objedu polovinu Asie, že budu skákat bungee v Nepálu, brázdit na kole štědrovečerní Hanojí, milovat se v ledovém potoce u pákistánských hranic, že porodím krásnou dceru, se kterou se pak sama odstěhuju do Španělska, že tam prožiju úžasný rok plný slunce a vášně…tak mu neuvěřím.

Chci vám ukázat, že život nabízí neomezené možnosti, stačí jen podat mu ruku. Zároveň člověk musí počítat s tím, že po jízdě na vzrušující obří housenkové dráze hlavou dolů se mu možná zvedne žaludek a možná přijde i na nepříjemné zvracení. Ale to nás nesmí odradit od toho, nasednout do toho kolotoče zas a tu úžasnou jízdu si zopakovat. 

Minimálně mě to nikdy neodradilo.

A mým velkým přáním je, abych vás svým e-bookem inspirovala k tomu stejnému.  

Možná jste teď právě ve fázi, kdy potřebujete nakopnout… Moc dobře slyšíte ten svůj vnitřní hlas, cítíte, že vás to táhne někam jinam, novým směrem. Ale máte strach něco nového začít, vyjít z komfortní zóny, roztáhnout ruce a volně skočit do prostoru...

Anebo jste už začali – a ono se nedaří...

Třeba Vás můj příběh inspiruje a nakopne. Mně se totiž taky vůbec nedařilo...a stejně jsem to odmítala vzdát.

Třeba se pobavíte, možná i zamyslíte, vypijete u toho trochu vína nebo sníte kousek dobré čokolády. A možná dvě trochy vína a dva kousky čokolády.

Protože tohle bude prostě dobrý zážitek.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.