Cesty za novou kariérou

 

 

 

Jedna úspěšná žena v jedné své knížce napsala: světu nejvíce prospějeme tehdy, budeme-li upřímně a naplno dělat to, co nás nejvíc naplňuje.

No jo, jenomže kde a jak začít? Jak se vymanit ze ztuhlé představy, že uděláme-li krok do neznáma a vydáme se jiným směrem než doposud, že to skončí průserem? Jak se oprostit od té svazující myšlenky, že vykročíme-li mimo naši komfrotní zónu, ženeme se tím nepochybně do záhuby? A přitom ta naše ulita, kterou se bojíme opustit, je nám už příšerně těsná a ten náš smrádeček a teploučko, ze kterého se bojíme odejít, nás už drží pod krkem a dusí...?

Štěstí přeje odvážným. A vždycky to tak bylo.

Já sama moc dobře vím, jak všechny ty existenční strachy dokážou člověku úplně svázat ruce. Mě je takhle svazovaly několik let. O to silnější ten provaz byl, když se pak ze mě stala samoživitelka, sama holka s malým dítětem na krku. A dobře vím, jak důležité je mít nějaký vzor, někoho, kdo už to dřív zkusil, nějaký příklad, kterého se chytíte a který vás táhne nahoru. A taky někoho, kdo vám dodá odvahu, motivaci a sílu to nezvdat. Právě proto vám nabízím

 • Inspiraci
  Skrze můj příběh. Skrze příběhy několika mých přátel. Skrze příběhy mnoha dalších známých i méně známých osobností. Protože těch příběhů je spoustu. A všechny skončily úspěchem.
 • Motivaci
  Motivaci udělat konečně ten krok. Nebát se. Ukázat vám skrze váš vlastní příběh, jak moc je v té vaší ulitě už nedýchatelno.
 • Podporu
  Bez té to je mnohem složitější proces. Protože úspěch se většinou nedostaví hned. Právě ty zlomové okamžiky krize je třeba ale ustát. A s podporou to jde mnohem líp.
 • Návod
  Jak vytvořit svůj survival plán podle vaší nové vize, scénář vaší nové kariéry. Mapu s jasným cílem, ale i všemi back-upy, vedlejšími uličkami i objížďkami.
 • Umění naučit se poslouchat svůj vnitřní hlas
  Vy o něm víte. Vy jej někdy dokonce celkem zřetelně slyšíte. Tak teď je zapotřebí ztlumit okolí a naopak dát na maximum to vaše vlastní vnitřní volání. A zaposlouchat se.

Chcete vědět víc? Není problém, ozvěte se a vymyslíme, co s Vašim dotazem dál.